ZANIM ZADZWONISZ LUB NAPISZESZ MAILA

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ TUTAJ

Co to jest GAMA International?

GAMA International to Dom Mediowy obsługujący 8 kanałów tematycznych Telewizji streamingowych: POLSKA 360 Tv, ZDROWA TV, POLONICO TV, WIEŚ TV, ETHY TV,  TARGOWA TV, COMPARIC TV i REACH4 TV. 

GAMA zoptymalizuje i obsłuży Twoją kampanię reklamową gwarantując najlepszy efekt w najlepszej cenie. 

Reklama telewizyjna jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Co to jest GAMA ADS?

GAMA ADS to portal transakcyjny, na którym możecie Państwo zamawiać emisje spotów telewizyjnych, sponsoring, reportaże, wywiady, i wiele innych formatów reklamowych, a nawet całe kampanie. Koszt wstępny to 100 zł - jest to podstawa to zamówienia usług i kontaktu z Opiekunem Klienta, który pomoże Wam zaplanować format i emisję wybranych produktów reklamowych. 

Czy opłata 100 zł podlega zwrotowi?

Opłata wstępna w wysokości 100 zł jest zadatkiem a konto usługi reklamowej. W przypadku rezygnacji z usługi - podlega zwrotowi w ciągu 14 dni na zasadach ogólnych.

Gdzie znajdę informacje o kanałach TV?

Informacje o tematycznych kanałach telewizyjnych znajdziecie pod zakładką KANAŁY TV w górnym menu portalu.

Jakie zasięgi reklamowe mają kanały TV

Nasze kanały TV docierają łącznie do 2 milionów widzów miesięcznie - do wszystkich grup demograficznych w całej Polsce oraz poza jej granicami - szczelnie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Kto powinien się reklamować poprzez GAMA ADS?

Zapraszamy do współpracy szczególnie Klientów reprezentujących małe iśrednie biznesy, przedsiębiorstwa rodzinne i startupy. Branże takie jak produkcja kosmetyków i produktów naturalnych, zdrowa żywność, usługi krajowe i lokalne, startupy technologiczne i wiele innych - właśnie tu znajdą najskuteczniejszą i najnowocześniejsza reklamę hybrydową, łączącą różne formaty audiowizualne i zróżnicowane kanały dotarcia.

PIERWSZY KROK TO ROZMOWA

FORMULARZ KONTAKTOWY